Loading...

Boksignering hos Norli

  • 00

    Dager

  • 00

    Timer

  • 00

    Minutter

  • 00

    Sekunder

  • Norli
  • 8. AUG, 2025
  • Kl. 11.00

Boksignering hos Norli

H.S. Palladino og Birgitte Wærstad signerer sine bøker!

Hilde S. Palladino (f. 1968) er opprinnelig fra Molde og har vokst opp på Sørumsand. Hun er tidligere elev ved Krimforfatterskolen og jobber som selvstendig næringsdrivende med sosiale medier for bedrifter. Hennes første krimroman, Den som frykter snøen, ble solgt til Tyskland, Sverige og Danmark, og nominert til Rivertonprisen og Maurits Hansenprisen. Den som bærer skyld er bok to om profilereren Bjørk Isdahl.

Birgitte Wærstad er forfatteren bak «Oria»-serien, hvor menneskeverden møter det magiske eventyrlandet, Oria, fylt av troll, alver, huldrer med en god dose mystikk og spenning.
"Dette er historiene jeg selv drømte om å lese som barn, og som jeg har fått muligheten til å dele dem med lesere både i Norge og internasjonalt" forteller Birgitte.

Skjønnlitteratur for barn og ungdom: fantasy og magisk realisme, 9-12 år.